"KRÓLOWA ŚNIEGU"

Dnia 21 lutego, dzieci z grupy I "Misie", II "Żuczki" oraz III "Kaczuszki" wybrały się na przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego z Krakowa. Spektakl odbył się na auli Uniwersytetu w Białymstoku przy ulicy Świerkowej.

Nowa, pobudzająca wyobraźnię adaptacja klasycznej opowieści Andersena wprowadziła dzieci w baśniowy świat księżniczek i rozbójników, zwierząt przemawiających ludzkim głosem. To wzruszająca ale i zabawna historia o nieustającej walce dobra ze złem, o sile przyjaźni, wierności i poświęcenia.

To przedstawienie o barwnej formie i szlachetnej wymowie przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszym widzu.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6