Księga dżungli - relacja
Dnia 19.10 nasze przedszkolaki wybrały się na spektakl przygotowany przez Teatr Wrocławski InArt pt. “Księga dżungli”. Piękna książka, która doczekała się niezliczonych adaptacji kinematograficznych trafiła na scenę teatralną, a my mogliśmy ją podziwiać.
Ukochany bohater, Mowgli, chłopiec pełen radości, wyobraźni, który ma serce przepełnione miłością do muzyki oraz do swoich najbliższych przyjaciół z dżungli. Nie brakuje tez przy tym także postaci negatywnych... Ale wiadomo, ci dobrzy oczywiście muszą wygrać.
Jego przygody pomogły naszym przedszkolakom rozwijać nie tylko emocjonalną dojrzałość, ale też obyć się z grą aktorską.
Maski, lalki i scenografia stworzona na potrzeby sztuki była bardzo umiejętnie skomponowana z treścią. Dzieciom bardzo sztuka się podobała...





