Księga dżungli - relacja

Dnia 19.10 nasze przedszkolaki wybrały się na spektakl przygotowany przez Teatr Wrocławski InArt pt. “Księga dżungli”. Piękna książka, która doczekała się niezliczonych adaptacji kinematograficznych trafiła na scenę teatralną, a my mogliśmy ją podziwiać.  

Ukochany bohater, Mowgli, chłopiec pełen radości, wyobraźni, który ma serce przepełnione miłością do muzyki oraz do swoich najbliższych przyjaciół z dżungli. Nie brakuje tez przy tym także postaci negatywnych... Ale wiadomo, ci dobrzy oczywiście muszą wygrać. 

Jego przygody pomogły naszym przedszkolakom rozwijać nie tylko emocjonalną dojrzałość, ale też obyć się z grą aktorską. 

Maski, lalki i scenografia stworzona na potrzeby sztuki była bardzo umiejętnie skomponowana z treścią. Dzieciom bardzo sztuka się podobała... 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15