Złota jesień wokół nas
W trzecim tygodniu października rozmawialiśmy o złotej jesieni. Tydzień rozpoczęliśmy wysłuchaniem bajki o dębie i psotnym wietrze, rozpoznawaliśmy i nazywaliśmy emocje jakie towarzyszyły bohaterom ; wykonaliśmy pracę techniczno-plastyczną z wykorzystaniem tekturowych rolek, wyszukiwaliśmy złote liście na podwórku; poznaliśmy pojęcie para oraz ćwiczyliśmy podczas zajęć gimnastycznych. Odwiedziły nas panie studentki, które przeprowadziły jesienne zabawy. Wysłuchaliśmy teatrzyku "Kolorowe wiersze" oraz wybraliśmy się na przedstawienie "Księga dżungli". Ten intensywny tydzień zakończyliśmy zajęciami z elementami sensoplastyki.





