Sposoby na jesienną szarugę

W czwartym tygodniu października "Żabki" rozmawiały o tym, co można robić, gdy za oknem szaro, buro...Rozmawialiśmy o tym, co to jest hobby, wzbogaciliśmy wiedzę na temat tego, co zbierają ludzie; czym się interesują; wykonywaliśmy zabawę rytmiczną do piosenki "Deszczowy dzień"; tworzyliśmy rymy; wykonaliśmy jesienne lampiony; poznaliśmy pojęcia: wczoraj, dziś, jutro; układaliśmy na pizzy 5-elemetowe dodatki; uczyliśmy się wiersza "Jesienna szaruga" J. Herman; upiekliśmy ciasto z jesiennych owoców - szarlotkę...Było pysznie! Ponadto świętowaliśmy 125-rocznicę urodzin naszego patrona - Jana Brzechwy; aktywnie ćwiczyliśmy i bawiliśmy się na świeżym powietrzu...Myślę, że znaleźliśmy mnóstwo sposobów na jesienną szarugę!



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Nasza szarlotka większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 5-elementowe dodatki większy obrazek nr 12 Gimnastyka większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 125-lecie urodzin Jana Brzechwy Pokaz mody - zwierzątka w utworach Jana Brzechwy Ugniatamy ciasto większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 większy obrazek nr 22 większy obrazek nr 23 większy obrazek nr 24 większy obrazek nr 25 Jesienne lampiony większy obrazek nr 27 większy obrazek nr 28 większy obrazek nr 29 większy obrazek nr 30 większy obrazek nr 31 większy obrazek nr 32 większy obrazek nr 33 większy obrazek nr 34 większy obrazek nr 35 większy obrazek nr 36 większy obrazek nr 37 większy obrazek nr 38 większy obrazek nr 39 większy obrazek nr 40 większy obrazek nr 41 większy obrazek nr 42 większy obrazek nr 43 większy obrazek nr 44 większy obrazek nr 45 większy obrazek nr 46 Pychotka większy obrazek nr 48 większy obrazek nr 49