W imieniu Seniorów za wielkie serca - DZIĘKUJEMY!
Serdecznie dziękujemy Wszystkim tym, którzy włączyli się w pomoc Seniorom. Dzięki Wam zebraliśmy kawy, herbaty i słodkości, które dn. 22.01.2024 ("Dzień Dziadka") przekazaliśmy do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Świerkowej.





