Spacer dobroci

W tym tygodniu rozmawiamy o emocjach, uczuciach, udaliśmy się więc na "Spacer dobroci", podczas którego rozdawaliśmy motywujące karteczki. Życzyliśmy szczęścia - przechodniom z osiedla, ekspedientkom oraz pani dyrektor z sąsiedniego przedszkola PS48. Wszyscy byli przeszczęśliwi!



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12