Spacer dobroci
W tym tygodniu rozmawiamy o emocjach, uczuciach, udaliśmy się więc na "Spacer dobroci", podczas którego rozdawaliśmy motywujące karteczki. Życzyliśmy szczęścia - przechodniom z osiedla, ekspedientkom oraz pani dyrektor z sąsiedniego przedszkola PS48. Wszyscy byli przeszczęśliwi!





