Żegnamy sześciolatki

 Dnia 23.06 (poniedziałek) po obiedzie pożegnamy naszych czterech sześciolatków. Prosimy sześciolatki o okazjonalny strój (będą wręczane dyplomy i upominki, robione pamiątkowe zdjęcia, odbędzie się poczęstunek z lodami i zabawa przy muzyce). 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1