Żegnamy sześciolatki
Dnia 23.06 (poniedziałek) po obiedzie pożegnamy naszych czterech sześciolatków. Prosimy sześciolatki o okazjonalny strój (będą wręczane dyplomy i upominki, robione pamiątkowe zdjęcia, odbędzie się poczęstunek z lodami i zabawa przy muzyce).





