Co wiemy o dinozaurach?
W przedostatnim tygodniu lutego rozmawialiśmy o dinozaurach. Dzieci oglądały teatrzyk o pradawnym lądzie i jaju dinozaura; zapoznały sie z obrazem graficznym litery J, j. Wykonywały czekoladowe, dinozaurowe lizaki; poznały historię dinozaurów; wykonywały zabawy badawcze. Na zajęciach TUS rysowały to, co lubią; gdzie rozwijały umiejętność określania własnych preferencji. Rozwijały samoświadomość. Wykonywały zabawy muzyczne; gimnastykowały się. Wykonywały ćwiczenia liczbowe, gdzie rozwijały umiejętności dodawania i odejmowania na konkretach. Doskonaliły umiejętności ustalania liczebności zbiorów. Doskonaliły umiejętności właściwego używania określeń: mniej, więcej, tyle samo. Dodatkowo uczestniczyły w spektaklu przygotowanym przez Teatr In Art z Wrocławia; świętowały 7 urodziny Roberta...





