Gratulujemy naszej Patrycji, która zdobyła nagrodę w XI edycji miejskiego konkursu plastycznego "Mój zwierzaczek - przytulaczek" - organizator: Przedszkole Samorządowe Nr 20. Hip hip hurrra! 💖