Zakładamy wiosenny kącik
Nasze Żabki jak na żabki przystało wprost uwielbiają wiosnę! Nic zatem dziwnego, że nie mogły doczekać się założenia wiosennego kącika. Pierwsze zioła posiane! A to dopiero początek. Czekamy aż położymy nasze zielone pyszności na kanapki!





