Dziś wszystkie dzieci z przedszkola jadły to, co zaproponowaliśmy jakiś czas temu naszej pani intendence oraz paniom kucharkom. Było przepysznie! Czyżby Dzień Dziecka w tym roku nadszedł wcześniej? 😉