Czwartkowe menu według naszego pomysłu

Dziś wszystkie dzieci z przedszkola jadły to, co zaproponowaliśmy jakiś czas temu naszej pani intendence oraz paniom kucharkom. Było przepysznie! Czyżby Dzień Dziecka w tym roku nadszedł wcześniej? 😉 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13