Uroczyste zakończenie przedszkola 🎓🎓
To nie koniec – to początek drogi,
w sercach mamy skrzydła, nie lęki i trwogi.
Przedszkole żegna, świat woła nas dziś,
dziękujemy za wszystko – już umiemy iść.
To nie koniec – to nowy czas,
choć trochę się boimy, damy radę, tak!
Bo tu nauczyliśmy się marzyć i śnić,
a kto umie marzyć – ten potrafi żyć.
To były piękne lata :)
Dziękujemy ♥️♥️





