Warsztaty robienia mydełek
Dnia 04.12.2023 r. w naszej grupie gościliśmy Panią Agnieszkę B., która pokazała nam, jak samodzielnie można wykonać z bazy glicerynowej mydełka. Każdy z naszych przedszkolaków wybierał formy, kolory i dodawał dodatki według własnej inwencji twórczej. Warsztaty bardzo się podobały i narodził się pomysł, by spotkać się jeszcze raz z Panią Agnieszką i stworzyć coś nowego. Dziękujemy i liczymy na kolejne owocne spotkanie.





