Cztery żywioły
W drugim tygodniu marca „Żabki” rozmawiały o żywiołach. Poznały opowiadanie; dzięki któremu wzbogaciły wiedzę na temat sił natury; poznały literę „W” „w”; grały na instrumentach perkusyjnych; dzwonkach diatonicznych; układały instrumentację do piosenki na bum bum rurkach; gimnastykowały się; wykonały dmuchane obrazki przy użyciu słomek; szukały dowodów na istnienie powietrza; bawiły się wagą; wykonały morze metodą Edukacja Przez Ruch i ryby metodą origami; wykonały eksperyment z „łodzią podwodną”...Dodatkowo brały udział w zajęciach prowadzonych przez studentki z UwB; świętowały urodziny Mikołaja; wybrały się na podsumowanie tygodnia o żywiołach na warsztaty pt. „Witajcie w naszej bajce!” na Wydział Chemii UwB. Dziękujemy Mamie Agatki K. - Pani Urszuli za organizację warsztatów na UwB.





