Grupa IV

Z życia grupy IV "ŻABKI" ...


Warsztaty malarskie z Mamą Laurki :)

 Podczas wizyty poznaliśmy style malarstwa a następnie przeszliśmy do malowania w wybranym przez siebie stylu kompozycje kwiatów i owoców :) to były cudowne zajęcia za które bardzo dziękujemy Mamie Laury :) niesamowita przygoda , podczas której zamieniliśmy się w prawdziwych malarzy 🎨👩‍🎨👨‍🎨 Nasze dzieła można podziwiać w holu :) 



Urodzinki Zosi 🌸🎂🥳

Zosieńko Nasza Kochana z całego serca życzymy Tobie samych wspaniałych chwil w życiu, cudownych przyjaciół wokół i dużo dużo zdrówka 😘🎈🥰☀️



Czwartkowe menu według naszego pomysłu

Dziś wszystkie dzieci z przedszkola jadły to, co zaproponowaliśmy jakiś czas temu naszej pani intendence oraz paniom kucharkom. Było przepysznie! Czyżby Dzień Dziecka w tym roku nadszedł wcześniej? 😉 





Pyszny humus i majowa przeplatanka

Próbujemy przedszkolnych nowości, a później pełni energii i twórczych myśli tworzymy wiosenną przeplatankę z włóczki.