Grupa IV

Z życia grupy IV "ŻABKI" ...


Kino sferyczne - relacja

W czwartek Żabki przeżyły niesamowitą podwodną przygodę, a to za sprawą kina sferycznego, które odwiedziło nasze przedszkole. Film wyświetlany pod kątem 360° sprawił, że przenieśliśmy się do innego świata - tego pod wodą, który należy szanować.





Żabki pracują i świetnie się bawią 🐸

Stworzyliśmy memory, rozwiązaliśmy dodawanie i zagraliśmy w grę planszową chłopcy kontra dziewczynki 🎲 



Przygody Albertynki

Dnia 23.04 odbyły się w naszej grupie warsztaty z autorką książek dla dzieci - Panią Kasią. Podczas tych zajęć mieliśmy okazję wcielić się w rolę postaci, które występują w książce o Albertynce. Na koniec otrzymaliśmy książkę z autografem oraz dyplom na pamiątkę :) na koniec dnia wykonaliśmy swoje piękne zakładki do nowej książki :) 



Dbaj o Ziemię

Chrońmy naszą planetę 🌗 Żabki utrwalały poprzez różnorodne działania, jak należy dbać o Ziemię.