Dziś wszystkie dzieci z przedszkola jadły to, co zaproponowaliśmy jakiś czas temu naszej pani intendence oraz paniom kucharkom. Było przepysznie! Czyżby Dzień Dziecka w tym roku nadszedł wcześniej? 😉
W czwartek Żabki przeżyły niesamowitą podwodną przygodę, a to za sprawą kina sferycznego, które odwiedziło nasze przedszkole. Film wyświetlany pod kątem 360° sprawił, że przenieśliśmy się do innego świata - tego pod wodą, który należy szanować.