Odwiedziny Taty Stasia :) 💂🪖🎖️
Dnia 15.06.2026 r. odwiedził naszą grupę Tata Stasia :) opowiedział nam o swojej pracy żołnierza. Mieliśmy okazję przymierzyć kamizelkę kuloodporną, maskę, hełm a także pas. Na koniec spotkania grupami musieliśmy ułożyć jak najszybciej Domino. Zwieńczeniem były super kolorowanki. W prezencie każdy z nas otrzymał upominek w postaci przypinki z Orzełkiem oraz breloczka karabinu :) to były super zajęcia . Dziękujemy pięknie Tacie Stasia oraz życzymy samych sukcesów w pracy 😊🎖️





