Nasz przedszkolny chór - koncert w Operze i Filharmonii Podlaskiej - Śpiewającej Polski
We wtorek 19.05 o godz. 16:30 odbył się w Operze I Filharmonii Podlaskiej koncert chórów regionu podlaskiego i warmińsko - mazurskiego Programu Śpiewająca Polska „Dziękuję, że jesteś! Koncert o rodzinie, przyjaźni i marzeniach”. Udział w tym przepięknym wydarzeniu wziął też nasz chór pod przewodnictwem pani Agnieszki Bosiackiej. Na kolejny cudowny koncert zapraszamy za rok.





